22
Lapkričio
2019
Miestas
Vilnius
Išankstinė kaina 130 €
Reguliari kaina 140 €
Registracija
Noriu gauti naujienlaiškį

Praktiniai kokybės vadybos sistemos vidaus auditorių mokymai Vilniuje

Mokymai leis praktiškai susipažinti su naujais ISO 19011:2018 reikalavimais, esminiais standarto pokyčiais ir atnaujinti kokybės vadybos sistemos vidaus audito žinias.

Galimybės mokymų dalyviams:

  1. Sužinoti apie vadybos sistemų audito gaires bei tendencijas.
  2. Praktikuotis atlikti KVS gerinimą panaudojant tarptautiniu mastu pripažintus vidaus audito įrankius ir metodus.
  3. Atnaujinti žinias apie vidaus auditą: kokie yra vadybos standartų reikalavimai vidaus auditui, kaip interpretuoti šiuos reikalavimus, kaip tinkamai pasiruošti vidaus auditui, kokios yra vidaus auditavimo technikos, kaip sumažinti audituojamojo pasipriešinimą, kaip atskirti neatitikimą nuo prielaidos ir t.t.

Mokymų programa:

  • Audito tikslai. Auditų specifika ir nauda. Auditavimo principai. ISO standartų reikalavimai vidaus auditui. Praktinė užduotis.
  • Audito planavimas: Auditorių funkcijos. Audito planas. Praktinė užduotis – audito plano rengimas.
    Pasiruošimas auditui. ISO 9001 standarto reikalavimai ir jų interpretavimas. Klausimynų sudarymo praktika. Audito klausimyno rengimas.
  • Audito atlikimas ir technikos: Audito klausimynų sudarymas. Audito atlikimo metodai. Tinkamos ir netinkamos auditorių elgsenos pavyzdžiai. Audituojamo asmens elgesys audito metu. Informacijos pateikimas auditoriui, praktinis demonstravimas, atsakymas į klausimus, akcentai.
  • Objektyvūs įrodymai ir neatitikimai: Objektyvių įrodymų ir galimų prielaidų skirtumai. Neatitikimų klasifikacija. Praktinė užduotis grupelėse analizuojant situacijas nustatant neatitikimus. Audito užbaigimas: Audito ataskaitos. Koregavimo veiksmų priežiūra. Audito simuliacija pagal pasirinktą audito objektą ir kriterijus. Testas skirtas pasitikrinti pagrindinius auditavimo principus ir dažniausiai daromas auditavimo klaidas.