19
Balandžio
2021
Miestas
Nuotoliniai mokymai
Išankstinė kaina 69 €
Reguliari kaina 69 €
Registracija
Noriu gauti naujienlaiškį

Š.m. balandžio 19, 21 d. Streso ir konfliktų valdymas socialiniame darbe

Natūralu, kad kiekvieną žmogų grėsmingos situacijos akivaizdoje aplanko nerimas, baimė ar net panika. Emocijos, ypač tos, kurias paprastai vadiname neigiamomis, gali mus trikdyti, daryti labiau pažeidžiamus. Tačiau, jei mokame emocijas atpažinti ir sugebame jas efektyviai suvaldyti, jos gali tapti mūsų energijos, vidinės motyvacijos ir darbingumo šaltiniu. Kaip išgyventi šį periodą adekvačiau ir sąmoningiau? Ką daryti ir ko nedaryti?

Programa

  • Darbas neapibrėžtumo sąlygomis: ką tai reiškia kiekvienam iš mūsų? Emocijos, mąstymas ir elgesys.
  • Streso fenomenas. Kas yra stresas? Ar stresą sukelia tik neigiami įvykiai? Kaip mes susikuriame stresą? Streso simptomai: emocijos, mąstymas, kūnas ir elgesys. Kaip atpažinti streso požymius savyje? Kaip atpažinti streso požymius kituose? Ar galime išvengti streso?
  • Streso įveikimo būdai: ką galiu kontroliuoti? Streso valdymo profilis. Individualaus atsparumo stresinėms situacijoms profilio nustatymas. Nuostatų keitimas: iracionalių minčių korekcija ir mąstymo klaidų korekcija. Emocinė savireguliacija ir dėmesio kontrolė.  Efektyvios atsipalaidavimo technikos.  Kasdienis rūpinimasis savimi.
  • Sudėtingos situacijos: nuo pavojų prie galimybių.

Programos kodas – SD20190138.

Nuotoliniai mokymai vyksta 2 dienas, po 4 akad. val. per dieną. Pradžia 13:00.