14
Spalio
2021
Miestas
Kaunas
Išankstinė kaina 79 €
Reguliari kaina 79 €
Registracija
Noriu gauti naujienlaiškį

Š. m. spalio 14 d. Kaune praktiniai mokymai “Darbuotojų elgesys ir veiksmai bendraujant su agresyviai nusiteikusiais klientais”

Socialinio darbo profesionalai praktikoje dažnai privalo padėti klientui sudėtingais jo emocinės, psichologinės ar fizinės būklės atvejais. Deja, šiais kritiniais momentais klientas gali nenorėti ar negebėti suprasti jam teikiamos pagalbos ar priimti ją neigiamai. Tai nutinka socialiniams darbuotojams lankant rizikos šeimas, klientus, turinčius priklausomybių nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, patiriančius proto ar psichikos sutrikimų paūmėjimus ir kt. atvejais. Todėl svarbu, kad socialinis darbuotojas gebėtų konstruktyviai elgtis nuo pat konfliktinės situacijos užuomazgų: negilinti konflikto, vertinti jo eigą, galimas rizikas savo asmeniniam saugumui. Jei kliento neigiamos emocijos peraugą į agresiją ir ima kelti pavojų socialiniam darbuotojui, itin svarbu gebėti pritaikyti priemones ir veiksmus, kad būtų išvengta pavojaus asmens sveikatai ir gyvybei.

Ši programa yra parengta bendradarbiaujant su psichologais bei Lietuvos policijos pareigūnais, tad dalyviams perteikiamos žinios yra išbandytos praktiškai realiose konfliktinėse situacijose ar agresijos proveržio metu.

Programa

  • Konfliktų rūšys ir jų atsiradimo priežastys;
  • Konflikto metu patiriamas stresas ir jo įtaka asmens elgesiui;
  • Žmonių tipai ir socialinės grupės, kurios turi polinkį į konfliktą ir agresiją;
  • Konfliktų prevencija, reagavimas konflikto metu ir postvencija. Situacijos, provokuojančios konfliktą ir jo dalyvių agresyvų elgesį.

Programos kodas – SD20210230. Trukmė – 8 akad. val.
Mokymus veda Vytenis Grigas, psichologas, turintis praktinės darbo su agresyviais ir smurtaujančiais asmenimis patirties.

Svarbu! Mokymuose gali dalyvauti tik Galimybių pasus turintys asmenys.
Praktiniai mokymai organizuojami laikantis visų COVID-19 pandemijos saugumo rekomendacijų ir reikalavimų.