Kibernetinė sauga

Klientai

Kibernetinis saugumas yra svarbus kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo jos dydžio. Remiantis statistika, kasmet 1 iš 5 įmonių tampa kibernetinių nusikaltimų auka. Nukentėti galima ne vien finansiškai – kada programišiai pavagia įmonės duomenis, kuriuos parduoda juodojoje rinkoje, taip pat kada puslapis yra atakuojamas ir tampa nepasiekiamu, o pirkėjai, negalintys prie jo prisijungti, pasirenka konkurentą.

Tai menkina ir įmonės reputaciją, kas taip pat yra labai svarbu sėkmingai dirbančiai įmonei. Kai internetas šiandien yra pasiekiamas visur, kibernetiniai nusikaltėliai dažnai net nesirenka savo taikinių, o paprasčiausiai bando prasibrauti bet kur, kur tik randa spragų. Kadangi tai yra neišvengiama, įmonės tokioms situacijoms privalo ruoštis jau šiandien.

2013 metais UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“, bendradarbiaudama su tarptautiniais ir šalies partneriais, kurie atstovauja teisėsaugos ir teisėtvarkos institucijas, mokslo bendruomenę, verslą ir nevyriausybines organizacijas, tapo viena „Lietuvos kibernetinių nusikaltimų kompetencijų, tyrimų ir švietimo centro“, kuris siekia panaudoti turimas žinias ir mokslo inovacijas visuomenės saugumo iššūkiams spręsti, steigėjų.

Šio centro padedami, siūlome aukšto lygio individualizuotus mokymus kibernetinės saugos tematika tiek privačiam verslui, tiek viešajam sektoriui bei teisėsaugos institucijoms.