Balandžio 01,2011

Apie darbuotojų nuomą

2011 m. balandžio 1 dieną Žinių radijo laidoje „Verslo akademija“ UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ verslo konsultantas Justas Gavėnas pasidalino mintimis apie darbuotojų nuomą.

Darbuotojų nuoma – tai viena iš labiausiai populiarėjančių paslaugų. Ji suteikia galimybę samdyti konkrečiai įmonei parinktus specialistus ilgalaikiams arba trumpalaikiams projektams. Tie, kurie šį metodą jau išbandė, tikina, kad išsinuomoję specialistą ar personalo darbuotoją sutaupė pinigų ir laiko. Darbuotojų nuoma – gera išeitis siekiant nudirbti ir sezoninius darbus. Verslininkai teigia, kad sprendimas nuomotis darbuotojus ypač parankus įmonės veiklos pradžioje ar vykdant didelius, vienkartinius projektus.

Kviečiame Jūs pasiklausyti laidos, kurioje dalyvauja UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ verslo konsultantas Justas Gavėnas, bendrovės „Simplika“ personalo atrankos direktorė Valerija Buzėnienė, UAB „Baltik vairas“ gamybos vadovas Raimondas Jundulas, įrašo. Jį galite rasti čia: Darbuotoju nuoma.mp3 (4647.9 Kb)