Kovo 18,2021

EKT bei “Civitta” rengs strategiją, kaip Kaunas vystysis iki 2030-ųjų

Kaip praneša 15 min.lt Kauno miesto savivaldybė baigia įgyvendinti 2016–2022 metų miesto strateginį planą. Siekiant užtikrinti darnią ir subalansuotą tolesnę Kauno plėtrą, sustiprinti miesto konkurencingumą Lietuvoje ir Europoje, pradedamas rengti naujas planas ateinančiam dešimtmečiui.

Savivaldybė drauge su konkursą laimėjusiais strateginiais konsultantais UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ bei UAB „Civitta“ pradėjo rengti Kauno miesto savivaldybės strateginį plėtros planą 2022–2030 metams.

„Vienas svarbiausių plano rengėjų uždavinių – kuo aktyvesnis visų suinteresuotų šalių dalyvavimas ir bendradarbiavimas. Tik taip pasieksime bendrą sutarimą tarp susijusių bendruomenių ir skirtingų žmonių grupių dėl vieningos Kauno miesto vizijos“, – teigia planą rengiančių ekspertų grupės marketingo ekspertas ir bendrovės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ partneris Darius Dulskis.

Daugiau informacijos apie 2022–2030 metų strateginį Kauno miesto plėtros planą artimiausiu metu bus paskelbta specialiai šiam projektui dedikuotoje svetainėje 2030.kaunas.lt. Gyventojai kviečiami aktyviai prisidėti ir kurti miesto ateitį drauge.

Skaitykite daugiau

Naudojama Kauno nuotrauka sukurta  Erikos Žigutytės  Pexels