Liepos 23,2018

LEAN – ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos savivaldybėse

EKT partneriai, LEAN produkto specialistai Aris Lencevičius ir Alvydas Punis moko LEAN ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos savivaldybes.

Įgyvendinant projektą liepos 12-13 d. Alytaus mieste lankėsi Pišo miesto delegacija. Susirinkusieji ne tik išklausė teorinius mokymus, bet ir atliko praktines užduotis vadovaujantis vertės kūrimo proceso analizės ir gerinimo metodika. Alytaus miesto savivaldybės darbuotojai pristatė skyrių rodiklius, aptarė išsikeltus metinius tikslus. Kitas šių partnerių susitikimas studijų vizitas numatytas rugpjūčio mėnesį Pišo mieste.

Abi pasienio savivaldybės siekia teikti savo gyventojams aukštos kokybės paslaugas, todėl kasdienis procesų valdymas yra labai svarbus savivaldybių darbuotojų darbe.

Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko birželio 20-22 dienomis Pišo mieste. Mokymų metu savivaldybių darbuotojams buvo pristatyti strateginio valdymo, palaikymo, pagrindinės veiklos, techninio aprūpinimo procesai. Praktinių užduočių metu projekto dalyviai vadovaujantis LEAN principais turėjo pasirinkti tinkamus procesus, kad sukurtų nenutrūkstamą procesų srautą, pasirinktų tinkamus darbuotojus, metodus, įrankius bei siektų tapti nuolat besimokančia savivaldybe.

LEAN diegimo procesas niekada nesibaigia, nes tai yra kelias kuriuo reikia nuolatos eiti. Paskutiniai projekto partnerių mokymai planuojami lapkričio mėnesį.

Nuotraukas iš susitikimo galite pamatyti čia.