Rugsėjo 11,2017

Pirkimų klube proga sužinoti kaip procesą valdo geriausios Lietuvos ir užsienio gamybos įmonės

Naujajame mokymų sezone EKT sulaukė kvietimo bendradarbiauti su inžinerinių įmonių pirkimo vadovų klubu.  Jau antrąjį sezoną pradėjęs klubas vienija Lietuvos inžinerinių įmonių pirkimo krypties vadovus bei yra erdvė pasidalinti patirtimi ir išgirsti nuoširdžią nuomonę „off the record“ apie patirtį dirbant su įvairiais tiekėjais ir kitus profesinius klausimus. Šiame sezone klubo nariai gilinasi į pirkimo proceso valdymą pagal tarptautinius standartus bei plėtoja bendrą procesinį požiūrį į pirkimus.

Susitikimus moderuojantis EKT partneris Alvydas Punis pastebi, kad pirkimo proceso etapų aiškus apsibrėžimas prisideda prie įmonės efektyvios veiklos ir gerina ekonominius veiklos rodiklius:

–          Aptariant patirtis klube aiškiai ryškėja, kad įmonėse, turinčiose apibrėžtą pirkimų proceso schemą, darbas vyksta efektyviau vien dėl aiškių veiklos efektyvumo rodiklių bei geresnio susikalbėjimo. Proceso schematizavimas padeda geriau pamatyti butelio kaklelius ir imti veiksmų jiems šalinti. Pastebėtina, kad laiku netvarkoma pirkimo sistema ilgainiui gali tapti rimta kliūtimi įmonės augimui.

Prisijungti prie pirkimo klubo gali kiekviena gamybos sektoriuje veikianti įmonė. Tai padaryti galima kreipiantis į klubo organizatorius VšĮ „Intechcentras“.