Lapkričio 08,2016

Pyragų diena EKT

bfdf75c541307b61501f2b35c33e1f1f4bc7f9b69d23000994-pimgpsh_fullsize_distrLapkričio 4 d.  gausybė žmonių bei organizacijų šventė Pyragų dieną. Ši diena – tai TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ įkvėpta iniciatyva, kai visi įmonių ir įstaigų vadovai, darbuotojai, moksleiviai, studentai ir tiesiog geros valios žmonės kviečiami iškepti pyragą, atsinešti jį į biurą, už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti šių metų „Išsipildymo akcijai“.

UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ (EKT) taip pat prisidėjo prie Išsipildymo akcijos ir surengė pirmąją „Pyragų dieną“ įmonėje. Taip susikūrėme ne tik puikią šventę sau, bet ir susibūrėme, kilniam tikslui – padėti likimo nuskriaustiems vaikams.

Pyragų dieną surinktos lėšos bus skirtos padėti mažiesiems ligoniukams ir likimo nuskriaustiems vaikams. Šventės akimirkomis ir gera nuotaika pasidalijome specialiame Pyragų dienos žemėlapyje.

Tikimės, kad idėja įmonėje prigis ir kasmet taps vis stipresnė.  Dėkojame visiems dalyvavusiems – ir kepėjams ir pirkėjams! 🙂