Lapkričio 22,2016

Kokybės diena 2016

Itin greitai kintančioje pasaulio ekonomikoje verslo ir net valstybių raidos sėkmė labai dažnai priklauso nuo trijų pagrindinių svertų – inovacijų bei kūrybiškumo, tvarumo ir darnos bei, žinoma, kokybės. Jungtinių Tautų iniciatyva, nuo pat 1990-ųjų visame pasaulyje minima Tarptautine kokybės diena siekiama dar kartą atkreipti dėmesį į kokybę, kaip vieną iš varomųjų variklių, prisidedančių prie bet kokios organizacijos ar tautos augimo bei klestėjimo.

Tęsdami tradiciją kartu paminėti Tarptautinę kokybės dieną, jau devintą kartą lapkričio 10 d. „Bureau Veritas” pakvietė visus į didžiausią kokybės konferenciją Lietuvoje. „Bureau Veritas“ rengiama konferencija „Kokybės diena su Bureau Veritas 2016“ jungiasi prie šimtų visame pasaulyje lapkričio antrąjį ketvirtadienį organizuojamų renginių, skirtų paminėti Tarptautinei kokybės dienai ir pabrėžti kokybės, kaip pamatinio veiklos elemento svarbą.

Konferencijoje pranešimus skaitė Viešųjų pirkimų tarnybos direktorė Diana Vilytė („Ką reiškia kokybė viešuosiuose pirkimuose?“), UAB „Bureau Veritas Lit“ sertifikavimo vadovas Aloyzas Mikšys („Naujienos iš vadybos sistemų pasaulio“), KB „Europe Eggs“ direktorė Jolita Valantinienė („Kokybė ir Kokybės vadovas, kas pirmiau ar svarbiau“) ir kiti.

Savo įžvalgomis apie valdymo efektyvumo didinimą – modernių kokybės valdymo sistemų diegimą pasidalino ir UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ atstovai – direktorius Gintas Umbrasas ir konsultantė Laura Senkevičiūtė. Jų parengtą pranešimą galite peržiūrėti čia.

Kokybės dienos 2016 akimirkos:

img_7554 img_7792 img_7572

img_7557 img_7562 img_7566