Lapkričio 28,2019

EKT mokymai naudojantis ES finansavimu

Kompetencijų vaučeris – puiki proga auginti ir kelti personalo kvalifikaciją taupant. Ši ES priemonė gali padengti iki 70 proc. mokymams skiriamų lėšų. Išsamiai apie priemonę skaitykite čia ->

EKT yra registruotas mokymų tiekėjas priemonei Kompetencijų vaučeris. Tad įmonės gali rinktis bet kurią iš šių mokymų temų ir naudotis ES finansavimų juos apmokant.

EKT nemokamai parengia paraišką Kompetencijų vaučeriui gauti bei ją administruoja, jei įmonė nusprendžia visą gautą finansavimą skirti vidiniams EKT mokymams (4 -7 mokymų dienos).

EKT yra vadybos konsultacijų ir mokymų specialistai, kuriantys vertę savo klientams per strategija paremtus ir efektyviai veikiančius sprendimus. Daugiau nei 20 metų esame patikimi partneriai strateginio valdymo, procesų efektyvumo, vadybos, pardavimų, marketingo ir kitose srityse. Šiandien savo klientams taip pat padedame priimti skaitmenizacijos, kibernetinės saugos, e.prekybos ir kitus iššūkius bei galimybes.
Mes už:
• Praktiškumą. Mes užaugome su daugeliu kompanijų, todėl esame praktikai. Mūsų sprendimai lemia konkretų ir išmatuojamą rezultatą;
• Bendradarbiavimą ir ilgalaikius santykius. Tikime, jog partneryste bei profesionalumu grindžiami santykiai leidžia suprasti vieniems kitus, mokytis ir drąsiai judėti link užsibrėžto tikslo;
• Individualius sprendimus. Derindami profesionalią patirtį ir klientų poreikius, randame optimalius ir labiausiai priimtinus sprendimus klientui.
• Sisteminį požiūrį – mes ne tik galime įveikti atskiras problemas, bet stengiamės suvokti, kaip vienos ar kitos problemos sprendimas pagerins kliento situaciją.

Išsami informaciją: ekt@ekt.lt arba +370 5 2526225