Spalio 11,2017

Konferencijoje pristatytos Tauragės regiono galimybės tapti žaliųjų inovacijų sostine

Rugsėjo 28 dieną Tauragėje vyko regioninė konferencija ,,Žalioji strategija verslui: planas Tauragės regionui“ – kurioje dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės vadovai, Europos Komisijos atsakingi pareigūnai, Žaliosios politikos instituto vadovai, atstovai, ekonomikos ekspertai, bei socialiai atsakingo verslo specialistai, tarp kurių buvo  ir mūsų vyr. konsultantė Vaiva Bražionytė.

Konferencijoje buvo pristatytos Tauragės regiono galimybės tapti žaliųjų inovacijų sostine,  diskutuota apie tvarią plėtrą, žaliąją ekonomiką ir logistiką, vėjo ir biomasės energetikos galimybes, biodujų gamybos bei decentralizuotos saulės energijos gamybos perspektyvas, drauge ieškota geriausių sprendimų, padėsiančių užtikrinti Tauragės krašto ekonominį augimą ir konkurencingą ateitį.

„Tauragės rajono savivaldybė labai drąsi ir aiškiai mato grėsmes, kurios mūsų laukia, jei nesivadovausime atsakingos veiklos principais. Labai džiugu, kad ne tik verslui, bet ir vietos savivaldos institucijoms rūpi šis klausimas. Jos gali daryti labai didelį poveikį, siekiant išsaugoti aplinką bent jau tokią, kokia ji yra šiuo metu“- teigia vyr. konsultantė Vaiva Bražionytė.