Spalio 16,2017

S.M.A.R.T tėvystė – pirmasis Lietuvos vaikų apsaugai sukurtas įrankis.

Projekto tikslas – suteikti  vaikams ir jų šeimoms  veiksmingą  pagalbą ankstyvojoje problemų pasireiškimo stadijoje, išsaugant vaikus šeimose  ir jų neapgyvendinant  globos namuose. Projekto metu, pasinaudojant Norvegijos Karalystės bei kitų šalių gerąja patirtimi, sukurtas  Ankstyvosios intervencijos modelis Lietuvos savivaldybėms, pasiūlyta įdiegti kitus inovatyvius darbo metodus teikiant pagalbą vaikams ir jų šeimoms.

Įgyvendinant šį projektą UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ organizuoja baigiamąją konferenciją Pagalbos vaikui ir jo šeimai stiprinimas Lietuvos savivaldybėse: ankstyvoji intervencija ir S.M.A.R.T tėvystė“. Be to,  pristato įrankį „S.M.A.R.T. tėvystė“, kuris  yra pirmasis realus Lietuvos vaikų apsaugai sukurtas metodinis įrankis. Ankstyvosios intervencijos ir prevencijos praktinio modelio tikslas – reaguoti ir teikti pagalbą anksčiau nei atsiranda problemos.

„S.M.A.R.T. tėvystė“ skirta specialistams ir plačiajai visuomenei. Policija, socialiniai, švietimo ir sveikatos apsaugos specialistai šio įrankio pagalba greitai ir nesudėtingai gali identifikuoti vaiko gerovės rizikas ir nedelsiant imtis veiksmų pagal sukurtą metodiką. „S.M.A.R.T. tėvystė“ platforma atvira ir visiems Lietuvos gyventojams: ji padės pamatyti ir identifikuoti galimus sunkumus auginant vaikus.

Maloniai kviečiame naudotis įrankiu bei š.m. spalio 25 d. dalyvauti konferencijoje, kurios metu bus pristatyti projekto rezultatai, pasidalinta gerąja Norvegijos Karalystės  Estijos ir Lietuvos   patirtimi teikiant  pagalbą vaikams ir jų šeimoms, aptarti  Lietuvos  vaiko gerovės srities pokyčiai ir naujos galimybės.

Baigiamojoje konferencijoje kviečiami dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidentūros atstovai, Norvegijos Karalystės ambasados Lietuvoje atstovai, LR Seimo nariai, LR Vyriausybės, Socialinių reikalų ir darbo, Sveikatos apsaugos, Švietimo bei Vidaus reikalų ministerijų, Policijos departamento atstovai, visų Lietuvos savivaldybių vadovai bei savivaldos specialistai: tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriai, vaiko teisių apsaugos, socialinės pagalbos, švietimo, sveikatos ir kiti specialistai (po du atstovus iš kiekvienos savivaldybės), NVO atstovai, projekto partneriai ir kiti specialistai.

Data:

2017-10-25

Trečiadienis

       09:30-17:00 val.

Vilnius Grand Resort,

Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km.,

Avižienių sen., Vilniaus raj.

Platesnė informacija ir dalyvių registracija iki spalio 17 d. paspaudus nuorodą
arba el. paštu sigute@ekt.lt ir tel. 85 2526225.
Registracija

Programa