Liepos 07,2016

Konkursas „Verslas atsakingai“

ektSocialinės atsakomybės veiklas vykdančios įmonės jau nebeklausia „kam to reikia“, o ieško naujų būdų mažinti neigiamą poveikį aplinkai, vystyti socialinės atsakomybės veiklas, motyvuoti komandą ir kurti teigiamus pokyčius. Trečius metus iš eilės VšĮ „Rūpi“ organizavo konkursą „Verslas atsakingai“, kurio tikslas – dalytis patirtimi, išrinkti ir apdovanoti atsakingiausią Lietuvos įmonę, kuri 2015 metais labiausiai prisidėjo prie aplinkosauginės veiklos bei socialinės gerovės kūrimo.

Pasak organizatorių, kiekvienais metais konkursas pritraukia vis daugiau socialiai atsakingų įmonių, kurios siekia ne tik laimėti, bet ir dalytis sukaupta patirtimi ir praktiniais patarimais. UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai (EKT) jau antrą kartą iš eilės dalyvavo šiame konkurse. Nors pagrindinio prizo ir nelaimėjo, tačiau EKT buvo pripažinta kaip viena iš geriausių rezultatų socialinės atsakomybės veikloje pasiekusių  įmonių.

EKT kaip vieną iš daugiausiai darbuotojų palaikymo sulaukusį projektų įvardino nenaudojamų daiktų aukcioną. Nenaudojamų daiktų aukcionas buvo organizuojamas taip pat, kaip ir tikrasis aukcionas – su aukciono plaktuku, kainų kėlimu ir emocijomis. Darbuotojai į aukcioną atnešė nereikalingus daiktus, pavyzdžiui: kamuolį, sportinius marškinėlius su „žvaigždės“ autografu, knygas. Pasak aukciono organizatorių, kas vienam darbuotojui buvo nereikalingu daiktu, kitam darbuotojui tapo širdį džiuginančiu atradimu. Aukcione surinktos lėšos buvo skirtos sunkiai besiverčiančiai šeimai. Darbuotojai išpildė nepasiekiamą šeimos svajonę – įsigyti akvariumą, kuris kiekvieną dieną džiugina neįgalųjį vaiką, bei nusipirkti buities darbus lengvinančius daiktus.

Plačiau apie EKT organizuotą aukcioną skaitykite čia.