Vasario 10,2017

Lietuvos vadybos konsultantų asociacija kviečia į renginį – „SKAITMENINIS GYVENIMO BŪDAS: GALIMYBĖS IR IŠŠŪKIAI VERSLUI“

 

„Technologiniai pokyčiai šiandien yra dešimt kartų greitesni ir savo poveikiu tris šimtus kartų stipresni nei industrinės revoliucijos laikotarpio pokyčiai“ – 2017 metų Nordic Business forumo scenoje kalbėjo Kjell Anders Nordström, Švedijos ekonomistas, rašytojas, pranešėjas, knygos “Funky business” bendraautorius.
Šių pokyčių centre – skaitmeninė revoliucija. Apie tai, kaip skaitmeninis gyvenimo būdas – vienas iš globalių megatrendų – keičia mūsų gyvenimą ir verslą kalbėsime renginyje „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui“.
Programa:

  • Išmaniųjų daiktų pasaulį pristatys ir pademonstruos KRISTIJONAS VASILIAUSKAS, „Robotikos akademijos“ partneris, pranešėjas ir instruktorius.
  • Apie pasaulines tendencijas versle, marketinge, aplinkoje papasakos JUSTAS GAVĖNAS, „Talentų namų“ įkūrėjas, vadybos konsultantas, lektorius.
  • Iššūkius ir galimybes vadybos ir HR srityje greitos komunikacijos ir skaidrumo aplinkoje apžvelgs SOLVEIGA GRUDIENĖ “Primum Esse” vadovė, vadybos konsultantė, pranešėja.
  • Kibernetinės saugos principus, tendencijas ir rekomendacijas saugiam verslui pristatys KAROLIS STEIKŪNAS, „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ konsultantas.
  • Bendra diskusija.

Renginio data: vasario  15  d. (trečiadienį), registracijos pradžia 13.45 val., renginys 14.00 – 17.00

Vieta: ISM Inovacijų bazė, Arklių g.18, Vilnius

Registracijaį renginį: https://goo.gl/forms/6MQioHchd697F6Gt1