Rugsėjo 30,2016

Seminaras – „Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas“

Gerbiamieji,

džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į nemokamus Daugiabučių namų modernizavimo mokymus.

Seminaro metu išsklaidysime nepagrįstus mitus apie renovaciją, paneigdami nuostatas, kad renovacijos procesas yra ilgas, painus ir sudėtingas. Atsakysime į būsto administratorių ir bendrojo naudojimo objektų valdytojų klausimus, susijusius su konkrečiais pastatų atnaujinimo atvejais ir problemomis.

Suprantamai ir paprastai pateiksime informaciją apie pastatų atnaujinimo investicinių projektų kūrimą, finansavimą ir valdymą palydint klausytojus nuo renovacijos iniciavimo iki projekto pabaigos.

SEMINARO TIKSLINĖ GRUPĖ

  • Renovuotinų daugiabučių namų gyventojams (statybos leidimas išduotas iki 1993 m.)
  • Daugiabučių namų bendrijų atstovams (pirmininkams)
  • Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdytojams, administratoriams

Už daugiabučių namų renovaciją atsakingiems savivaldybių darbuotojams

SEMINARO TURINYS

  • Renovacija energetiniu požiūriu

Energijos vartojimo pastatuose vertinimo metodai, pastatų energinio naudingumo sertifikatai, energetinis auditas, mokėjimas už šildymą, faktinis energijos vartojimas; metodų privalumai ir trūkumai; privalomi ir neprivalomi metodai; renovuotų pastatų geroji praktika, kiti aktualūs klausimai.

  • Renovacija ekonominiu požiūriu

Dalyvavimo Daugiabučių atnaujinimo programoje sąlygos, būdai, namo atnaujinimo proceso žingsniai, investicijų planas, investicijų skirstymas į bendrąsias ir individualiąsias, valstybės paramos sąlygos, bankų kreditavimo ir kiti aktualūs klausimai.

  • Renovacija teisiniu požiūriu

Sprendimų priėmimas ir jo būdai, balsavimo tvarka, susirinkimo tvarka,  jungtinė veikla, bendrosios dalinės nuosavybės administravimas, administratoriaus funkcijos; sprendimų įgyvendinimas ir kiti aktualūs klausimai.

 

MOKYMŲ TRUKMĖ IR VIETA

  • Trukmė – 5 akad. val.
  • Vieta – visi Lietuvos savivaldybių miestai (teirautis)

Mokymai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas.

 

Mokymus ves ilgamečiai savo srities specialistai: ekonomistas Darius Jakubauskas, teisininkas Rolandas Klimavičius, energetikas-inžinierius Romanas Savickas, renginį moderuos Būsto rūmų prezidentas Juozas Antanaitis.

REGISTRACIJA

Prašome patvirtinti savo dalyvavimą seminare, paspausdami šią nuorodą: https://goo.gl/vKZk8R.

Platesnė informacija el. paštu mykolas@ekt.lt arba telefonu 8 641 52977.

betaimage description

 

Projektas Nr. 04.3.1-APVA-V-003-01-0001 „Daugiabučių namų ir savivaldybių viešųjų pastatų modernizavimo skatinimas“, finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.